25 let s vámi …

25 let s vámi …, „protože váš úspěch je i náš úspěch“
Úspěch naší společnosti tkví nejenom v tom, že vám nabízíme profesionální a velmi kvalitní produkty a nástroje, nýbrž také v tom, že si velmi dobře uvědomujeme, že váš úspěch je i náš úspěch! Proto jsme kadeřníkům a kosmetičkám vždy nabízeli, a stále nabízíme, nejen kvalitní produkty, ale také kvalitní informace a poznatky. Spolupracujeme s řadou kadeřníků, vlasových stylistů a make-up artistů, kteří jsou opravdovými špičkami svého oboru a svět celebrit jim není cizí. Díky jejich zkušenostem můžeme kadeřníkům a stylistům předat ty nejcennější rady, tipy a triky, které vždy povedou ke krásným výsledkům kadeřnické a kosmetické práce.

Kvalita ve všech směrech
Společnost MJC Zlín byla založena v roce 1997 za účelem poskytnout kadeřníkům špičkové profesionální produkty a nástroje pro vždy precizní a profesionální kadeřnické výsledky. Společnost si během let vybudovala v České republice a na Slovensku významné postavení v kadeřnické branži a název firmy zlidověl do podoby „eMJéCéčko“.
Spolupracujeme pouze s dodavateli špičkové úrovně. Drtivá většina našeho produktového portfolia pochází z Itálie. Pochlubit se můžeme letitou spoluprací s velmi uznávanými italskými výrobci profesionální kadeřnické „chemie“, kosmetiky a pomůcek. Za významné považujeme naše partnerství se společnostmi Medavita, Cotril, Edelstein, Vitalfarco, JJ´s, RR Line, Pettenon, Osaine, Elchim…Tím ale nekončíme, protože stále navazujeme spolupráce s dalšími výrobci. Pouze tak můžeme nabídnout ucelený a velmi široký sortiment, který uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Krása je naše poslání
V posledních letech jsme se také zaměřili na distribuci profesionální italské pleťové a tělové kosmetiky. Za zmínku určitě stojí velmi účinné produkty značek Osaine nebo Byotea, které dodávají kráse zcela nový rozměr.
V současné době zaměstnáváme 67 zaměstnanců, spolupracujeme s více než 10 smluvními obchodními zástupci, 15 školiteli a s dalšími obchodními partnery, v České republice provozujeme 22 prodejen. Na všechny naše zaměstnance a spolupracovníky klademe vysoké nároky na jejich odbornost, znalost a profesionalitu. Pouze tak můžeme zajistit, aby se váš nákup stal příjemným zážitkem a renomé námi distribuovaných značek se pouze zlepšovalo.
Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou pravidelně proškolováni odborníky z řad našich dodavatelů, a to ať již v Česku, nebo přímo v Itálii. Podílíme se také na vzdělávání mladých kadeřníků. Produkty dodáváme do vzdělávacích zařízení a učilišť a zasedáme v porotě kadeřnických učňovských soutěží. I již zkušeným kadeřníkům pak nabízíme účast na školeních, na kterých se seznámí s novými trendy, technikami a s dalšími zajímavostmi z kadeřnického světa.

Komunikace je naše silná stránka
Komunikace byla, je a vždy bude klíčem k úspěchu v jakémkoli podnikání. S našimi zákazníky pravidelně komunikujeme přímo prostřednictvím obchodních zástupců nebo nepřímo skrze sociální sítě. Naleznete nás jak na Instagramu @mjczlin.cz, tak na Facebooku Kadeřnické potřeby MJC Zlín. Řada našich pracovníků používá také chatovací aplikace, prostřednictvím kterých si můžete domluvit schůzku, objednat si zboží nebo požádat o radu. Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout a zakoupit online prostřednictvím našeho kadeřnického e-shopu pro profesionály shop.mjczlin.cznebo vás velmi rádi přivítáme na jedné z našich prodejen.

Respektujeme kadeřnický kodex
Naším primárním cílem je velkoobchodní prodej kadeřníkům, vlasovým stylistům, koloristům, poskytovatelům kosmetických služeb. Benefitů našich produktů si ale mohou užívat také koncoví zákazníci, neprofesionálové. Produkty, které jsou vhodné pro domácí použití mohou zakoupit přímo v jedné z našich 22 prodejen, nebo na našem e-shopu nadhernevlasy.cz. Vždy ovšem respektujeme kadeřnický kodex v tom smyslu, že kadeřnickou chemii v podobě profesionálních barev, melírů a intenzivně působících produktů, které mění strukturu vlasu, nikdy neuvolňujeme do maloobchodního prodeje. Tím zajišťujeme exkluzivitu salónů našich zákazníků-kadeřníků.

V záři reflektorů
Medavita a Cotril jsou v Itálii velmi oblíbenými značkami místních celebrit. Ani Česká republika není výjimkou. Cotril a Medavita patří mezi velmi oblíbené značky našich předních celebrit a umělců ze světa modelingu a showbyznysu. Za zmínku určitě stojí naše participace na módních přehlídkách známých návrhářů, na kterých náš tým češe a líčí modelky. Ve spolupráci s herci, zpěváky a dalšími známými tvářemi připravujeme naše produktové katalogy, kalendáře a další propagační materiály.

GALERIE

Jana Paulová

Aneta Vignerová

Aneta Vignerová

Aneta Vignerová

HOLKI hudební skupina

HOLKI hudební skupina

Módní přehlídka Beata Rajská

Módní přehlídka Beata Rajská

Módní přehlídka Beata Rajská

Backstage Aneta Vignerová

Backstage HOLKI

Backstage Beata Rajská