Nabídka technologických seminářů STEP BY STEP včetně přímé konzultace. Kapacita účastníků omezená. Vaše účast bude potvrzena CERTIFIKÁTEM.

Datum Město Téma Cena Kde Vstupenky v předprodeji
0

  • čas: – hod.
0 Kčna všech našich prodejnách i u OZ

PRO UVEŘEJNĚNÁ ŠKOLENÍ HLEDÁME VLASOVÉ MODELKY/MODELY

Během roku pořádáme mnoho školení a technologických seminářů pro kadeřníky po celé České republice. Na těchto akcích předvádějí naši odborníci praktické ukázky barvení, melírování, odbarvování, včetně péče a střihů (i pánských) či společenských účesů. Na tyto akce hledáme vlasové modelky/modely. Nezáleží na věku či vizáži!

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o dobarvení odrostů a zastřihnutí konečků!
VHODNÉ PRO TY, KTEŘÍ SE NEBOJÍ ZMĚNY NEBO PRO TY, KTEŘÍ ZMĚNU Z RUKOU PROFESIONÁLŮ CHTĚJÍ! CASTING NA MODELKY PROBÍHÁ PŘED ZAHÁJENÍM ŠKOLENÍ.
O VÝBĚRU VHODNÝCH MODELEK A JEJICH POČTU VŽDY ROZHODUJÍ ŠKOLITELÉ.

Navštivte i naše facebookové stránky a shlédněte realizované proměny z minulých seminářů.

Požadavky na modelky – PŘI SEMINÁŘI NA TÉMA BARVENÍ: odrost minimálně 3 cm

VÁŽNÍ ZÁJEMCI nás neváhejte kontaktovat na telefon: 776 735 000, kolegyní budete vyzvání k zaslání reálné fotografie celé délky vlasů, dále dle telefonické dohody. Také prosíme uvádějte město, kde se chcete zúčastnit jako vlasová modelka, děkujeme a těšíme se Vás.

Pošlete nám Vaši poptávku

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Nebo volejte +420 777 892 013. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

*